O firmě

Historie a současnost

Společnost Praha Music Center spol . s r.o. byla založena 20.5.1991. Praha Music Center (známá také pod zkratkou PMC) působí v České a Slovenské republice jako jeden z největších distributorů hudebních nástrojů, profesionální audiotechniky a spotřebního zboží/life style produktů. Jako distributor dodává zboží nejenom pro obchody s hudebními nástroji a audiem, ale i do obchodních řetězců a internetových obchodů, které splňují stávající obchodní podmínky. Velmi významnou součástí aktivit společnosti Praha Music Center je také spolupráce s instalačními firmami, broadcastovými studii, školami a státními institucemi.

Hlavní kancelář společnosti Praha Music Center se nachází V Praze Vysočanech na dopravně  strategickém uzlu u O2 Arény (dostupnost automobilem – možnost parkování, tramvají, metrem – stanice Českomoravská, vlakem i autobusem). Pro snazší komunikace a obsluhu zákazníků na Slovensku byla zřízena organizační složka se sídlem v Nových Zámkoch, která se stará o komplexní dodávky na tento trh.

V obchodní činnosti se Praha Music Center spol. s r.o. soustředí výhradně na distribuci.

Logistické centrum Louny

Ve městě Louny provozuje Praha Music Center spol. s r.o. nově zrekonstruované logistické a servisní centrum (více než 2000m2), jehož služby pronajímá i dalším společnostem. Z tohoto logistického centra pokrývá své obchodní aktivity v ČR i SR.

© Praha Music Center 2015